New leaked video naked Anna Wendzikowska 2019!!!

Anna Wendzikowska nudes (28 photos), hot Tits, Snapchat, bralessAnna Wendzikowska nudes (93 foto), pictures Erotica, Twitter, braless 2016


Przecież dla matki jej dziecko jest najpiękniejsze po co więc retusz na okladkach?! Ps. Pracuje w optyku i sama mam lekkiego ukrytego zeza, więc bez spiny Inni obserwujący Wendzikowską na Instagramie potraktowali ten komentarz jako ostry, choć przyznali internautce, że ma rację. Fakt koment nie.. Co o tym sądzicie? Czy nawet dziecko celebrytki musi być zawsze "perfekcyjne" i wyretuszowane? Zobacz też: Wendzikowska zgodziła się zrobić wywiad z. Charlesem Bukowskim! Wendzikowska o Cameronie: "Włożył do pyska świni. Na Oxfordzie to normalne!" Wendzikowska o HIV-ie Sheena: "To exclusive! Bomba absolutna!" "Generalnie jestem przeciwna zabijaniu ładnych zwierzątek, ale lubię futra prawdziwe!".. Dziecko ma zeza pewnie da radę to skorygowac. Zastanawia mnie tylko okładka w gazecie z wyretuszowanym dzieckiem. - napisała fanka. na insta nie chronisz prywatności dziecku tylko pokazujesz z profilu tak by nie było widać tego zeza. Po co ta szopka? Wiadomo że im wcześniej..


naked Anna Wendzikowska (86 photos), pictures Pussy, Twitter, braless 2017Anna Wendzikowska naked (46 photo), Is a cute Porno, iCloud, butt 2019


Fani zauważyli ostatnio dziwny szczegół: na zdjęciach, na których lepiej widać dziewczynkę, nosi ona okulary i ma lekkiego zeza. Tymczasem na okładce pisma wada została wyretuszowana. Zaczęli wtedy zwracać uwagę na zdjęcia Kornelii publikowane przez celebrytkę, na których ta próbuje zatuszować wadę dziecka. Dlaczego to.

Piątek Anna Wendzikowska W styczniu zeszłego roku Anna "miałam bolesne miesiączki" Wendzikowska urodziła swoje pierwsze dziecko, Kornelię. Ojcem jest promujący się z prezenterką w telewizji. Patryk Ignaczak. Anna od początku chwaliła się macierzystwem, pokazywała pokój dziecka, kupione akcesoria, ale unikała pokazywania twarzy dziewczynki na zbliżeniach.

Anna Wendzikowska naked (38 photo), pics Topless, Snapchat, lingerie 2016


Anna Wendzikowska nudes (22 gallery), young Erotica, Snapchat, in bikini 2020


naked (76 gallery), hacked Tits, YouTube, swimsuit 2019


nude Anna Wendzikowska (55 photos), hot Topless, Snapchat, butt 2016

Anna Wendzikowska nudes (96 photo), Is a cute Sideboobs, Instagram, legs 2020
nudes (21 fotos), fotos Fappening, Anna Wendzikowska iCloud, braless 2019


Anna Wendzikowska naked (71 fotos), images Boobs, YouTube, see through 2016

Anna Wendzikowska nudes (74 photo), cleavage Selfie, Twitter, butt 2017

Anna Wendzikowska nudes (24 foto), cleavage Fappening, Snapchat, legs 2019

 • / Views: 72133 • Related celebrities

  Ellen Pompeo
  Alice Roberts
  Ashlee Figg
  Ludivine Kadri Sagna
  Gosia Glaser
  Olivia Pollock
  Pia Wurtzbach
  Caley-Rae Pavillard
  Alexa Nikolas
  Elena Khrustaleva
  Lauren Ashley
  Natalie Loren
  Bebe Rexha
  Amelia Jane
  Natasha Hamilton
  Dylan Gonzalez
  Ginta Lapina
  Kendall Rae Knight
  Kenny Britt
  Monique Alfradique
  Sundy Carter
  Candice Blackburn
  Yenitza Munoz